Osiedle Vienna Park 2

 

Opis

 

Vienna Park 2 to zamknięty, kameralny kompleks mieszkań w niskiej zabudowie wielorodzinnej oraz domów w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Jest to piąta inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się - z jednej strony bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych,  z drugiej - świetna komunikacja z centrum Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa, kameralna zabudowa jednorodzinna. Malownicze okolice świadczą o wyjątkowości tego miejsca i zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego wypoczynku. Dodatkowymi atrakcjami są: zagospodarowanie terenu zielenią oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Domy i mieszkania Vienna Park 2 są gotowe do przekazania naszym Klientom.

Funkcje, warianty

Starannie przemyślana aranżacja lokali procentuje otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zaprojektowaliśmy domy i mieszkania o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie wnętrz dzięki czemu uzyskaliśmy architektoniczną niepowtarzalność.

 Oferta:

alt

STABILNY DOM POD DĘBEM - dom wolnostojący z garażem (120 ), miejscem parkingowym oraz oddzielnym ogrodem o powierzchni 199 - 309  i niezależnym wejściem na posesję. Parter to duży salon, w którym przewidzieliśmy możliwość instalacji kominka. Pozostałe pomieszczenia przynależące do parteru to kuchnia, toaleta oraz wiatrołap. Na piętrze jest miejsce na trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę lub opcjonalnie drugą łazienkę.

alt

BEZPIECZNY DOM POD JESIONEM - dom skrajny i środkowy w zabudowie szeregowej (107 m²) z garażem, miejscem parkingowym oraz oddzielnym ogrodem o powierzchni 141 - 249 i niezależnym wejściem na posesję. Parter to duży salon, w którym przewidzieliśmy możliwość instalacji kominka. Pozostałe pomieszczenia przynależące do parteru to kuchnia, toaleta oraz wiatrołap. Na piętrze jest miejsce na trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę lub opcjonalnie drugą łazienkę.

alt

ZACISZNY DOM POD BRZOZĄ - dom skrajny i środkowy w zabudowie szeregowej (77 - 78 m²) z miejscem postojowym oraz oddzielnym ogrodem o powierzchni 102 - 217 i niezależnym wejściem na posesję. Parter to duży salon, w którym przewidzieliśmy możliwość instalacji kominka. Pozostałe pomieszczenia przynależące do parteru to kuchnia, toaleta oraz wiatrołap. Na piętrze jest miejsce na dwie sypialnie oraz łazienkę.

alt

PRZYTULNE MIESZKANIE POD WIERZBĄ - mieszkania w domu wielorodzinnym w niskiej zabudowie. Rozkład pomieszczeń został zaprojektowany tak, aby spełniał oczekiwania naszych Klientów. Mieszkania będą posiadały duży salon, 1-3 sypialnie, aneks kuchenny lub kuchnię oraz łazienkę. W ofercie znajdą się mieszkania o różnej powierzchni, od 32   do 74 . Mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji zaciszne ogródki o powierzchni 41 - 213 m², a mieszkańcom wyższych pięter oferujemy przestronne balkony. 

 

 

Zalety

Inwestycja na pewno zainteresuje tych, którzy planują zakup domu w spokojnej okolicy. Vienna Park 2 usytuowany jest tuż za granicami Wrocławia w kierunku Warszawy, wśród zabudowy willowej, w otoczonym zielenią Kiełczowie przy ulicy Modrzewiowej.

Dla rodziców mających dzieci w wieku szkolnym ważna będzie bliska lokalizacja przedszkoli oraz szkół: gimnazjum w Kiełczowie (które jako jedyne w Polsce bierze udział w programie European Schools for Healthy Food) i szkoły podstawowej w odległych o 1,5 km Wilczycach.

Osiedle posiada dostęp do bardzo szybkiego łącza internetowego za pomocą światłowodu.

Dojazd samochodem do centrum Wrocławia jest szybszy niż z wielu wrocławskich osiedli, m in. dzięki zbudowanemu niedawno połączeniu ulic Bierutowskiej i Kiełczowskiej oraz otwarciu drogi S8 na odcinku Wrocław-Oleśnica. Istnieje dogodny dojazd do centrum Wrocławia komunikacją miejską (liniami: 911, 921, 931, 944). Dojazd samochodem co centrum handlowego Korona zajmuje około 2 minut. Szczegóły najszybszego dojazdu znajdą Państwo po wybraniu "Lokalizacja" z prawego menu.

Komunikację w przyszłości ułatwią: trwająca przebudowa Psiego Pola, trwająca przebudowa drogi powiatowej w Kiełczowie, częściowo zrealizowana budowa wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 9
Jesteś tutaj: StartOsiedle Góra strony

Warto przeczytać