Nagrody i wyróżnienia

LOGO przyjazny developer wybrane2017 www

 

     
Przyznanie nam przez tygodnik Gazeta Finansowa tytułu Przyjaznego Dewelopera 2017 po raz kolejny potwierdza naszą dbałość o jakość obsługi Klienta i atrakcyjność prowadzonych przez nas inwestycji.

130302 najlepszy wystawcaPracownicy Vienna Development zostali także wyróżnieni podczas wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 1-2 marca 2014 roku.

Nasze stoisko zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość w kontaktach z Klientami. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii "NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA" w plebiscycie zainicjowanym przez organizatora targów, firmę Nowy Adres.

Przyznanie nam dwa razy z rzędu Certyfikatu Dewelopera Roku świadczy o renomie, prestiżu naszej firmy, jej wiarygodności i uczciwości finansowej, o dobrym zabezpieczeniu funduszy powierzonych nam przez Klientów oraz mocnej pozycji spółki na rynku nieruchomości. W ten sposób oceniono wysoki standard naszych inwestycji, kulturę pracy, a także pracowników, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności.

logo oryginalDeweloper Roku 2013

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 3
Jesteś tutaj: StartFirmaNagrody i wyróżnienia Góra strony

Warto przeczytać