Osiedle Vienna Park

Opis

Vienna Park tozamknięty kompleks domów oraz apartamentów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Jest to czwarta inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się - z jednej strony bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych,  z drugiej - świetna komunikacja z centrum Wrocławia. Malownicze okolice stanowią o wyjątkowości tego miejsca i zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku. Dla najmłodszych mieszkańców przewidzieliśmy plac zabaw.

Budowa Vienna Park została ukończona.

 

 

Funkcje, warianty

Oferta:

POD JAWOREM - dom w zabudowie bliźniaczej (dostępny również jako skrajny dom w zabudowie szeregowej) z garażem, miejscem parkingowym oraz oddzielnym ogrodem i niezależnym wejściem na posesję. Parter to duży salon, w którym przewidzieliśmy możliwość instalacji kominka. Pozostałe pomieszczenia przynależące do parteru to kuchnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze jest miejsce na trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę; na tej samej kondygnacji znajduje się też duży taras. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 120 m2.

POD SURMIĄ - dom środkowy w zabudowie szeregowej ze stanowiskiem parkingowym oraz własnym ogrodem i niezależnym wejściem na posesję. Na parterze znajduje się duży salon z możliwością podłączenia kominka. Na parterze mieści się  również kuchnia, toaleta  oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze zaprojektowaliśmy trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Powierzchnia użytkowa wynosi 100 m2.

POD KLONEM - apartament w zabudowie bliźniaczej na parterze, z miejscem parkingowym oraz oddzielnym ogrodem i niezależnym wejściem na posesję. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Ponadto dostępny jest garaż lub dodatkowy pokój. Powierzchnia użytkowa wynosi 71 m2.

POD AKACJĄ  - apartament w zabudowie bliźniaczej na piętrze z miejscem parkingowym i niezależnym wejściem na posesję, składający się z salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczeń przeznaczonych na sypialnię, łazienkę i garderobę. Ponadto do dyspozycji jest też duży taras. Powierzchnia użytkowa wynosi 53 m2.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Vienna Development oferuje możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń.

 

Zalety

Lokalizacja inwestycji na pewno zainteresuje tych, którzy planują zakup domu w spokojnej okolicy. Vienna Park usytuowany jest tuż za granicami Wrocławia w kierunku Warszawy (ok. 2 km) w otoczonym zielenią Kiełczowie przy ulicy Parkowej. 

Starannie przemyślana aranżacja lokali procentuje otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowaliśmy domy i apartamenty o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie wnętrz dzięki czemu uzyskaliśmy architektoniczną niepowtarzalność. 

Dla rodziców mających dzieci w wieku szkolnym ważna będzie lokalizacja szkół: gimnazjum w Kiełczowie oraz szkoła podstawowa w odległych o 1,5 km Wilczycach.

Komunikację w przyszłości ułatwią: autostrada A8 – obwodnica Wrocławia, obwodnica wschodnia Wrocławia oraz planowana obwodnica Psiego Pola, która połączy ulicę Krzywoustego z ulicą Litewską. Istnieje dogodny dojazd do centrum Wrocławia komunikacją miejską (liniami: 911, 921, 931, 944).

 

 

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 9
Jesteś tutaj: StartOsiedle Góra strony

Warto przeczytać