Nasze wartości

shutterstock 160939232
Główne atuty Vienna Development to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wykonywanych prac i krótki czas realizacji.

Chcemy, aby przejrzystość naszych działań wynikająca z prowadzenia inwestycji przez spółki celowe przy zastosowaniu rachunku powierniczego, dały naszym Klientom gwarancję bezpiecznego zakupu domu lub mieszkania.
W celu należytej ochrony interesów Klienta szczegółową umowę deweloperską sporządzamy w formie aktu notarialnego z uwzględnieniem ustawy z dnia 11 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz raportów Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczących rynku deweloperskiego.

Bezpieczeństwo finansowe zapewnia Klientom wpłacony kapitał zakładowy w wysokości ponad 12 mln zł. Zarząd Vienna Development charakteryzuje się konserwatywnym podejściem do ryzyka finansowego oraz umiejętnie planuje i realizuje prowadzone inwestycje.

Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie i realizację, po zagospodarowanie terenu. Dbamy o to, aby każda inwestycja prowadzona była na najwyższym poziomie jakości oraz przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Tworzenie jest naszą pasją, którą chcemy inspirować naszych Klientów i Współpracowników.

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 3
Jesteś tutaj: StartNasze wartości Góra strony

Warto przeczytać